12. Sınıf İnkılap Tarihi Test Çöz

Testkolik'te 12. Sınıf İnkılap Tarihi test çöz ve puan kazan. Testkolikte yeni nesil sorular, kazanım testleri ve konu kavrama testleri bulunmaktadır. 12. Sınıf İnkılap Tarihi testi çözmek için aşağıdan ünite adı seçiniz.

12. Sınıf İnkılap Tarihi 1. Ünite: 20. Yüzyıl Başlarında Osmanlı Devleti ve Dünya
12. Sınıf İnkılap Tarihi 2. Ünite: Milli Mücadele
12. Sınıf İnkılap Tarihi 3. Ünite: Atatürkçülük ve Türk İnkılabı
12. Sınıf İnkılap Tarihi 4. Ünite: İki Savaş Arasındaki Dönemde Türkiye ve Dünya
12. Sınıf İnkılap Tarihi 5. Ünite: II. Dünya Savaşı Sürecinde Türkiye ve Dünya
12. Sınıf İnkılap Tarihi 6. Ünite: II. Dünya Savaşı Sonrasında Türkiye ve Dünya
12. Sınıf İnkılap Tarihi 7. Ünite: Toplumsal Devrim Çağında Dünya ve Türkiye
12. Sınıf İnkılap Tarihi 8. Ünite: 21. Yüzyılın Eşiğinde Türkiye ve Dünya
12. Sınıf İnkılap Tarihi 9. Ünite: Tarama Testi

12. sınıf öğrencileri müjde! Testkolik'te 12. sınıf İnkılap Tarihi için online testler ve cevapları var. Üstelik soruların tamamı kazanım odaklı ve yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Testlerde; boşluk doldurma, çoktan seçmeli, doğru yanlış ve eşleştirme gibi farklı soru tipleri de bulunmaktadır.

Sisteme kayıtlı 12. sınıf İnkılap Tarihi dersi öğretmenlerimiz; düzenli olarak soru bankaları, eba testleri ve yaprak testleri incelemekte ve güncel müfredata uygun olarak çözümlü soru hazırlamaktadır. Hazırlanan testler, İnkılap Tarihi dersi ünite ve kazanım yapısı dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Öğretmenlerimizin 12. sınıf İnkılap Tarihi dersi için hazırlamış olduğu soru havuzu tüm öğrencilerimiz için ücretsiz. Bu soruları çözerek sınavlara hazırlanabilir, yazılı sınavlarınızda başarı sağlayabilirsiniz.