Testkolik Eğitim Portalı, öğrencilerin test çözmesine imkan tanıyan ve öğretmenlerin öğrenci takibi yapabileceği tamamen ÜCRETSİZ bir sistemdir. Eğitim Portalımızdaki testlerin tamamı gönüllü öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından sisteme yüklenmektedir.

Testkolik, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve Telif haklarına saygılı bir platformdur. Eğer sitemizdeki içeriklerden birinin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız aşağıdaki formatta bize mail göndermeniz gerekmektedir.

Telif hakkını ihlal eden içerik bağlantı adresi:
Telif hakkını ihlal eden test numarası:
Testkolikte yer alan testin basılı materyalinizde olduğunu gösteren resim

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. Telif hakkı olduğu tespit edilen içerikler internet sitemizden 3 gün içerisinde kaldırılacaktır.

İletişim için:

testkolikcom@hotmail.com

Bu sayfadaki bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” uyarınca gerekli durumlarda iletişim sağlanabilmesi için eklenmiştir. Lütfen gerekli durumlarda kullanınız.